Další ze série rozhovorů je tady! Tentokrát se účastníkům kempu představuje Jiří Tvrdík, jehož úkoly se budou týkat hlavně fyzioterapie. Nepůjde však o jedinou věc, které se bude na Peaches kempu 2019 věnovat.

Pro tebe půjde o další účast na Peaches kempu v roli fyzioterapeuta. Jak vzpomínáš na minulou zkušenost?
Zkušenost to byla určitě super. Ať už v podobě testování a vyhodnocování nebo v samotných trénincích. Hlavně jsem potkal spoustu skvělých lidí.

Na co se před nadcházejícím ročníkem nejvíce těšíš?
Nejen na kluky z týmu, ale i na spoustu zábavy a málo spaní. Myslím si, že se klukům podařilo kemp posunout ještě dále. Proto jsem zvědavý, kam až to bude růst. Jen mi trochu nedává spát seznam hádanek, které připravuji. (smích)

Co budeš moct letos účastníkům ze své strany nabídnout?
Nerad bych všechno prozrazoval. Ať tam zůstane pro hráče taky nějaké překvapení. Ti, co byli na Peaches kempu loni, mohou asi potvrdit, že kromě svalů jsem jim drtil i mozkové závity, aby v létě nezamrzly.

Letos bychom chtěli, aby se účastníci od nás dozvěděli i něco teoretického nebo více specifického z naší práce. Proto si toho z kempu odnesou zase o špetku více. Hlavně si však troufnu tvrdit, že s Marťasem (Guldou) vytvoříme opět to kvalitní, bolavé, ale hlavně zábavné pozadí kempu. (smích)