U založení Peaches kempu stál mimo jiné i Jonáš Kůra. Ten se už těší na letošní ročník a doufá, že si všichni účastníci svůj turnus náležitě užijí.

Co bude tvým úkolem na letošním Peaches kempu?
Věřím, že moje role bude obdobná jako loni. Společně s Pepou (Juhou) a Pavlem (Kocourkem) po celý rok pracujeme na tom, aby ty dva týdny byly pro účastníky zážitkem a odnesli si z kempu co nejvíce. Ať už nové kamarády, nová cvičení nebo prostě jeden společný zážitek. Na Peaches kempu se budu snažit, aby vše fungovalo. Zároveň budu zajišťovat organizační věcí a v neposlední řadě se plně věnovat těm zapáleným florbalistům/tkám, kterým se pokusím předat maximum.

Jak vnímáš rozdíl být v roli organizátora oproti hraní za tým Peaches IBK?
Je to něco úplně odlišného a nedá se to srovnávat. Hrát za Peaches je pro mě dá se říct relax po náročné sezóně, kdy se potkám se super kamarády a společně si užijeme letní turnaje! S kempem jsme začali, abychom předali něco mladším a posunuli úroveň kempů v Česku o chlup výš. Cílem je poukázat na vše, co je s florbalem spojené. Od tréninku přes stravu až po správnou regeneraci. Kemp si také nesmírně užívám, protože mám kolem sebe skvělý realizační tým a úžasné účastníky, kteří jsou do florbalu zapáleni jako já.

Letos se na kempu objeví i další hráči se zkušenostmi z Peaches. Jak se těšíš na spolupráci s Jonášem Kreysou a Michalem Strnadem?
Je to jednoduché. Kdybych se na to netěšil, tak těmto dvěma kopytům nepíšu, ať do toho jdou s námi. I když se kluci na turnusu nepotkají, tak vím, že oba jsou jako lidé i jako florbalisté famózní. Takže si myslím, že se účastníci mají na co těšit a mohou se hodně přiučit!