Představujeme dalšího člena týmu trenérů pro Peaches kemp 2019. Tím je Matěj Klucho, který letos naváže na svoji loňskou účast.

V roli trenéra ses objevil už na loňském Peaches kempu. Co ti přinesla taková zkušenost?
Každý kemp je o zážitcích. Těch jsme společně s realizačním týmem i s dětmi měli více než dost. Na podobných kempech vnímám jako největší přidanou hodnotu sdílení informací a vlastních zkušeností, takže je dobré mít „oči a uši připravené“. Spoustu věcí se pak trenéři sami od sebe mohou naučit a zkusit aplikovat ve svých klubech.

Co očekáváš od nadcházejícího ročníku Peaches kempu?
V podstatě totéž, co jsem už popisoval. Chci mít spoustu zážitků a chci si užít legraci. Sám se chci chovat tak, aby to kluci a holky vycítili, aby na kempu byla pohodová atmosféra a my díky tomu viděli na trénincích to nejlepší.

Co vidíš jako hlavní věci, na které se mohou účastníci těšit?
Těch lákadel je vždy mnoho. Jonáš s Pepou a Pavlem jsou v tomto úžasní. Zdaleka se nejedná o standardní kemp, kam přijedete, dotrénujete a jedete domů. Na kempu jsou besedy s uznávanými sportovci, půldenní adventure výlet, testování nové sady hokejek nebo zápas proti trenérům. Troufnu si říct, že týden s Peaches rozhodně nemůže nudit.

Jak bys porovnal Peaches kemp s podobnými akcemi v českém prostředí?
Peaches kemp vnímám jako top akci. Nemám zas tak velké srovnání, jelikož jsem absolvoval v minulosti jen Rookie Camp, který rovněž považuji za jeden z nejlepších v republice. Smýšlení účastníků na Peaches a Rookie je velmi podobné. Zásadním bodem je fakt, že jde v první řadě o děti! Pokud budou spokojené a šťastné, budeme i my.