background
O KEMPU
#MAKEJSPEACHES

Peaches kemp může pro vás znamenat velkou příležitost. Každý mládežnický hráč (ročníky 2002–2008), jehož cílem je se dlouhodobě zlepšovat a posouvat své limity, si totiž může díky broskvím splnit svůj sen.

Jako cíl tréninkové akce si organizátoři Peaches kempu vytyčili, aby každý účastník zažil nezapomenutelné momenty. A to jak po stránce sportovní, tak i lidské. Zároveň se klade důraz na co nejvýraznější florbalový progres za co nejkratší dobu. Vedle toho se realizační tým bude snažit hráčům nastínit, jak můžou sami na sobě pracovat do budoucna. Tímto se republikový celek chce přiblížit zahraniční konkurenci. Jedním z dalších cílů pak je poznat nové lidi z různých koutů republiky.

Pravidelnými účastníky budou i hvězdy ze zahraničí. Na Peaches kempu se mladí talenti poznávají s hráči světového formátu a získávají od nich spoustu zkušeností. Pro všechny účastníky je takové setkání naprosto nenahraditelné.

Každoročně se vybírají různá místa po celém Česku, kde Peaches kemp probíhá. I tímto se akce výrazně liší od ostatních kempů, které se vždy konají ve stejné lokalitě.

Účastníci Peaches kempu mohou herně dostat ještě mnohem dále než na jiných akcích. Nejlepší hráči se mohou těšit na Slovak Floorball Cup, jenž odehrají jakožto družstvo Peaches kempu. Navíc je čekají další bohaté benefity a zážitky.

Zaujala vás filozofie Peaches kempu? Přihlaste se na nadcházející ročník unikátní akce, poznejte nové kamarády se stejnými zájmy a dokažte, že máte na to být společně nejlepší!