background
PEACHES KEMP TÝM
#MAKEJSPEACHES
Na našem kempu se můžete těšit na široký realizační tým!

Peaches kemp těží ze spousty skvělých věcí. Jednou z nich je, že jsme progresivní a máme blízko k mladým hráčům. A to nejen věkově. I v samotném tréninku moc dobře víme, co každý účastník potřebuje pro svůj prvotřídní rozvoj. Zároveň hráčům nabízíme poznatky, které budou moct uplatnit i v další kariéře.

Špičkové zázemí tvoří hlavně významné osobnosti. Peaches kemp organizují lidé s mnohaletými zkušenostmi z florbalového prostředí, kteří umí své know-how předávat dál. Nejde jen o vynikající kouče a fyzioterapeuty, ale také o známé hráče působící (nejen) v zahraničních soutěžích.

Hlavní pořadatelé
Pavel Kocourek je hlavním grafikem týmu. U projektu PEACHES funguje od samého začátku. Nyní si k roli grafika přibral také funkci hlavního organizátora kempu! Jeho hlavními úkoly je kvalitní medialní vystupování a marketing tohoto projektu. Mimo jiné i on bude jedním z těch, kteří se budou starat o pohodlí hráčů!

PAVEL KOCOUREK

Hlavní pořadatel
Josef Juha je také jedním za zakladatelů projektu PEACHES. Role však jsou jasně rozděleny. Mezi Pepovy úkoly patří hlavně zajištění kvalitního prostředí pro tým a má na starost přímo catering a pitný režim po celou dobu kempu.

JOSEF JUHA

Hlavní pořadatel
Jonáš Kůra je jedním ze zakladatelů projektu PEACHES. Nyní se také stará o kompletní zajištení týmu a je hlavní osobou která se stará i o chod vedlejších projektů, právě třeba PEACHES KEMPU.

JONÁŠ KŮRA

Hlavní pořadatel
Trenéři hráčů

PAVEL BRÜCKNER

Trenér - hráči
Šéftrenér florbalového klubu FBŠ Olomouc, bývalý extraligový hráč. Lukáš byl členem trenérského týmu na kempu talentované mládeže v sezóně 2016/17. Můžete se těšit na spoustu skvělých rozvojových cvičení od Lukáše! Společně s ostatními trenéry bude dohlížet na hráčský trénink a tvořit tak silný trenérský tým!

LUKÁŠ RUBÍN

Trenér - hráči
Trenér, který se věnoval mládeži v brněnském Hattricku a Gullivers. Před sezónou 2015/16 se rozhodl udělat velký trenérský krok a přesunul se do svého nového působiště, Tatranu Střešovice, kde působil jak u chlapecké mládeže, kde například s kategorií B16 vyhrál v sezóně 2016/17 MČR. Také se mu povedlo vrátit ženský tým po roční pauze do ženské extraligy. Rok strávil ve Švýcarském Floorball Thurgau.

MIROSLAV VYBÍRAL

Trenér - hráči
Trenér a hráč v jedné osobě ve službách FBC Liberec. Matěj Klucho je šéftrenérem chlapecké složky v Liberci a také hráč mužského A týmu. Jako trenér se také zúčastnil kempu talentované mládeže v Jíčině, kde byl součástí velmi silného trenérského týmu. Na peaches kempu bude Matěj pracovat s hráči, můžete se těšit na pestrý program.

MATĚJ KLUCHO

Trenér - hráči
Trenéři gólmanů
Brankář, který dva roky působil v Tatranu  Střešovice, s Tatranem se mu podařilo dvakrát vyhrát mistrovství České republiky. Po sezóně 2016/17 změnil působiště, o jeho služby měl zájem mistr z uplnynulých dvou sezón FLORBAL Chodov. Martin byl už na prvním ročníku a společně s Tomášem Fibigerem tvoří sehrané a velmi silné trenérské DUO. Gólmani se můžou těšit na spoustu specialních brankářských cvičení, které si na klubovém tréninku nevyzkouší.

MARTIN FRÜHBAUER

Trenér - gólmani
Brankář, který byl součástí juniorské reprezentace v roce 2015 a z MS si odvezl cenný bronz. Po sezóně v Black Angels vyměnil dres za superligového nováčka FLORBAL Ústí. Tomáš byl součástí realizačního týmu i na prvním ročníku v Brně. Je také členem trenérského týmu juniorské reprezentace, kde se stará o gólmany. Chceš aby se o tebe staral trenér juniorské reprezentace? Jedinečná možnost. Brankáři se můžou těšit na spoustu individuálních cvičnení na zdokonalení jejich stylu!

TOMÁŠ FIBIGER

Trenér - gólmani
Fyzioterapeuti
Majitel masérského studia v Brně. Působí jako masér u florbalového týmu Hattrick a moderních gymnastek oddílu Tart. Jezdí po běžeckých závodech v ČR. Jako masér byl s Českým týmem na MS ve Fotbale středoškoláků.

MARTIN GULDA

Fyzioterapeut
Jiří Tvrdík, který jako fyzioterapeut působil u kategorie juniorů Tatranu Střešovice v sezóně 2016/17, nyní působí u fotbalové Slavie, fotbalové reprezentace neslyšících, futsalové reprezentace a u české hokejbalové reprezentace žen. Mladý ale velmi zkušený fyzioterapeut se bude starat o kvalitní regeneraci hráčů. Hráči budou moci využít také různé masáže a masážní pomůcky.

JIŘÍ TVRDÍK

Fyzioterapeut