Aktuality z Peacheskempu

THE PEACH MUST GO ON

Vždyť už jste to slyšeli. Tři kluci s malou zkušeností, ale velkou vizí. Skvělý florbalový kemp spojený s nezapomenutelnou prázdninovou zábavou. Čtyři roky florbalového šílenství. Projekt Peaches má za sebou úspěšný start a nemůžeme si dovolit usnout na vavřínech. Na příští rok chystáme velký věci! Čtyři turnusy. Slovensko, Německo a dvakrát Česko. Ale pojďme hezky postupně.

Broskve nerostou na stromech

Myšlenka Peaches vznikla prvně už v roce 2014. Na začátku šlo o nejrůznější výběry hráčů, se kterými jsme jako Peaches IBK objížděli florbalové turnaje. Při zařizování prvních dresů jsem poprosil o pomoc Páju, který se věnuje grafice..

Pepa Juha: “To, Že Se Účastníci Vracejí, Je Pro Mě Největším Úspěchem”

Nepřehlednédnutelný útočník superligového kádru ACEMA Sparta Praha, kapitán juniorské reprezentace a juniorský mistr světa z roku 2019. To je stručný popis Josefa Juhy, jednoho z hlavních pilířů Peaches kempu. V rozhovoru se Pepa rozprávěl o začátcích Peaches, jak ho posunula organzinace takto velkých akcí a jak zvládá vše skloubit s kariérou superligového hráče.

Prošli si několika turnusy a jaký byl progres?

O své dojmy a zážitky z Peaches kempů se v krátkém rozhovoru rozpovídaly jedny z nejvěrnějších “broskví”, které jsou s námi od samého počátku. První z nich je Nikča Heralová, která na Kempu byla už třikrát. Hraje za 1. FBC Sokol Husovice a chtěla by to dotáhnout nejdál, co to půjde, a do toho trénovat i nějaký mládežnický tým.

ZNÁME TRENÉRSKÝ TÝM PRO ROČNÍK 2020

Tempora aliqua cillum accusamus aperiam pharetra cupidatat fermentum viverra delectus quidem incidunt tempus itaque quam, id blandit dolores, proin reiciendis. Nostrum proin sem veniam veritatis inceptos!