PEACHES KEMP
LETÍ DO AMERIKY

informace

#VOLLGASMITPEACHES

České turnusy praskají ve švech, a tak jsme se rozhodli vycestovat na Floridu. Právě tam se uskuteční úplně první americký Peaches KEMP.

Spojili jsme síly s florbalovým týmem Orlando Vikings, kde přes léto bude působit naše hlavní broskev Pepa Juha.  A právě Pepa bude mít na starost české dobrodruhy, kteří se s ním rozhodnou objevit Ameriku.

Floridu jsme vybrali také z toho důvodu, aby naše mladé české brosvke měly bezprostřední možnost komunikace v angličtině, které se jim na českých a slovenských kempech tolik nedostane. Kemp bude z velké části naplněn hráči a hráčkami americké a kanadské národnosti,  takže o možnost se zlepšit v anglickém jazyce nebude nouze. 

Termín a peches kemp

11. - 21. červenec 2022

Z logistických důvodů se kemp uskuteční v průběhu 11 dní s víkendovou přestávkou.

1. část proběhne od 11. července do 14. července a 2. část od 18.července do 21. července. Víkend jsme úmyslně uvolnili pro různé zážitkové aktivity.

V ceně kempu jsou například lístky na úplně první ligové zápasy NAFL (North American Floorball League) 

Doprava a transport

V americkém Orlandu není zřízená klasická MHD tak, jak ji známe. Proto se mezi halou a hotelem bude přejíždět pronajatým autobusem, který nám bude k dispozici.


Hlavní broskev Pepa Juha to má pod palcem!

Pepa jede do Ameriky nejen organizovat úplně první Peaches KEMP, ale i hrát a reprezentovat tamější florbalový tým Orlando Vikings Floorball. Tento již zmíněný tým se také podílí na organizaci celého Peaches KEMPU. Broskve, které se zúčastní kempu budou moci sledovat Pepu v akci právě během víkendové pauz, kdy se hrajou utkání NAFL. Bude to paráda! 


Doplňkové aktivity na Floridě

Florida, Orlando má opravdu nespočet atrakcí, které může nabídnout:

Orlando MAGIC NBA Basketball 

Universal Studios Theme PARK 

Disney World Theme Park 

Kennedy Space Center (NASA)

Legoland 

a spoustu dalších…

Ubytování a Stravování

Hledáme aktuálně tu nejvhodnější variantu. 

Bude se jednat o pokoje s kuchyní, kde bude zajištěné i stravování (Snídaně, Oběd, Večeře a Snack) 

Vzdálenost od tréninkových center, kde se bude konat kemp, je odhadována přibližně na 15 minut minibusem a do druhého 8 minut chůzí.  

Americký turnus má omezený počet míst!

Zaujala tě dobrodružná výprava Peaches KEMPU?

A chceš se dozvědět více?

Poladit florbal i angličtinu!
A poznat nové zahraniční kamarády se stejnými zájmy!

Tak nám pošli nezávaznou přihlášku a my se ti ozveme s bližšími informacemi k organizaci a ceně kempu v AMERICE! A #MAKEJSPEACHES!

de_DEDeutsch