O florbalovém kempu Peaches kemp

O kempu

#MAKEJSPEACHES

Peaches kemp, to je nezapomenutelná prázdninová akce, která v našem florbalovém prostředí nemá obdoby. Jedná se totiž o jedinečnou kombinaci florbalové dřiny a táborové zábavy. Pro každého mladého florbalistu ročníku 2004 až 2013 může Peaches kemp znamenat velkou příležitost ke dlouhodobému zlepšení a posunutí svých florbalových dovedností na vyšší level. Každý si na vlastní kůži vyzkouší život florbalového profíka a zároveň zažije i táborovou zábavu, která k prázdninám zkrátka patří. K tomu si na kempu najde nové kamarády ze všech koutů republiky. V tom je Peaches kemp jedinečný. 

otázky a odpovědi

Proč si vybrat právě Peaches?

Cílem organizátorů kempu je zlepšení dětí jak po florbalové, tak i lidské stránce. Po florbalové stránce nejde o pouhý týden tréninku, ale o nastavení tréninkového systému ke konstantnímu rozvoji dovedností. Kemp navíc přináší unikátní možnost srovnání hráčů a hráček z celé republiky ve stejné věkové kategorii. Poslední den dokonce probíhá klasický miniturnaj rozdělených týmů. K tomu se děti každý rok ponoří i do neflorbalové celotáborové bojovky, která provází každý turnus.

Pokud jste mladší, máte možnost se kempu zúčastnit?

Pokud máte o kemp zájem, ale nespadáte ročníkově 2004-2013, ještě neztrácejte naději. Napište nám na e-mail info@peacheskemp.cz a pobavíme se o možnostech.

Kdy a kam se těšit?

Každoročně probíhá více turnusů kempu, přičemž se každý koná na jiném místě republiky. I tímto se akce výrazně liší od ostatních kempů, které se vždy konají ve stejné lokalitě. Poslední ročník probíhal ve Sportovním areálu Svitavy , Sportovním areálu Světlá nad Sázavou a na Slovensku v Záhorské Bystrici.

Která města jsme již navštívili? 

Liberec, Kladno, Českou Lípu v Německu to byl Nauhof a v Americe jsme procestovali oblast Floridy.

Na koho se těšit?

Děti trénují pod taktovkou sice mladých, ale již ostřílených hráčů z nejvyšších českých soutěží. Nechybí ani trenéři gólmanů, videorozbory, atletická průprava s kondičním trenérem či regenerace a protahování s fyzioterapeutem. Stálý realizační tým zkušených florbalistů doplňují na jednotlivých akcích také vybrané florbalové hvězdy nejen z českého prostředí. V roce 2020 dojely předat své zkušenosti dětem i hvězdy české nároďáku Jiří Curney a Filip Forman. Do budoucna by do realizačního týmu měly být zařazeny další superhvězdy mezinárodní florbalové scény. 

V roce 2023 se můžete těšit na hvězdy světového formátu!

Zaujala tě filozofie Peaches kempu? Přihlaš se na nadcházející ročník unikátní akce, poznej nové kamarády se stejnými zájmy a #MAKEJSPEACHES!

cs_CZČeština