Sbírka pro Dětskou onkologii FN Brno

Aktuální sbírkou jsme se rozhodli podpořit Kliniku dětské onkologie FN Brno, kde se lékaři každoročně starají až o 150 nových pacientů (což je přibližně 45 % všech onkologicky nemocných dětí u nás). Péče o dětské pacienty s onkologickými onemocněními se přitom od té dospělácké hodně liší – děti totiž postihují trochu jiné typy zhoubných nádorů, které vyžadují specifický přístup k léčbě.
I přesto, jak neuvěřitelně náročná jejich práce je, si lékaři i sestry na dětské onkologii v Brně počínají skutečně obdivuhodně. Klinika má velmi vysokou úspěšnost léčby a pravidelně pořádá vzdělávací akce, na kterých těžké téma dětské rakoviny přibližuje široké veřejnosti a poskytuje podporu malým pacientům a jejich rodinám.
„Každý rok se snažíme vybrat ty, kteří pomoc jiných potřebují nejvíce. V minulých letech jsem nechal výběr na sobě s Pepou, v roce 2024 se do výběru zapojil celý realizační tým a v hlasování vyhrála právě dětská onkologie FN Brno. Věřím, že se k nám přidá, co nejširší florbalová komunita a pomůžeme, jak jen to bude možné.“

Jonáš, zakladatel

Společně jsme pomohli

V Peaches se řídíme jednoduchým heslem: když můžem, pomůžem. A protože díky skvělé komunitě florbalistů a sponzorů se srdcem na správném místě můžem, tak také pomáháme. Prohlédněte si projekty, na kterých jsme se podíleli.

Transparentní účet

2002840205/2010

Když můžem, pomůžem

Proč pomáháme

Protože můžeme. Peaches tvoří naprosto skvělá parta lidí, kteří neváhají přiložit ruku k dílu. Společně máme opravdu možnost změnit něčí život k lepšímu.

Protože to má smysl. Na ty největší soupeře člověk narazí mimo hřiště. A mnohdy na ně prostě sám nestačí a je rád, když mu někdo nabídne pomocnou ruku.

Protože chceme měnit svět k lepšímu. A hlavně chceme, aby to od nás odkoukali i malí florbalisti na našich kempech – a aby se z nich v budoucnu stali týmoví hráči nejen na hřišti, ale i mimo něj.

3+

podpořených
sbírek

800+

zapojených
dárců

+287 000 Kč

celkem vybráno

Nejsme na to sami

Daruje pro FN Brno
své produkty.
Přispěje částkou 2.000 Kč na transparentní účet sbírky.
Přispěje částkou 2.000 Kč a daruje trička ze své limitované edice pro zaměstnance nemocnice.
Přispěje částkou 10.000 Kč na transparentní účet sbírky.
Přispěje částkou 2.000 Kč na transparentní účet sbírky.
Přispěje částkou 7.000 Kč na transparentní účet sbírky.
Otevřít chat
1
Scan the code
Dobrý den, můžeme vám nějak pomoci s výběrem našich turnusů? Odpovídáme ihned.

Těším se na společné zážitky!

Jonáš Kůra, Peaches KEMP
Peaches kemp levněji