Předregistrace na kempy

Máme 5* hodnocení na Google

Peaches Kemp
5.0
Na základě 42 recenzí
powered by Google
Veronika HercogováVeronika Hercogová
16:51 21 Jun 24
Oliver, jako elév byl na prodlouženém víkendu nejmladší. I tak si to náramně užil, odjížděl nadšený, spokojený a namontovány k dalším výkonům 💪.Co mě překvapilo, byl program, který byl našlapaný od rána až do večerních hodin. Řekla bych, že byl maximálně využít čas. Hodně se tam pracovala s jednotlivci a to díky velkému týmu trenérů 💪👏.Velký respekt, k přístupu telefonům- najednou se otevřeli nové možnosti, komunikace mezi klukama a holkama.Těšíme se na další peaches kemp v Olomouci 🤩🤩🤩🤩🥳.
nic 06666nic 06666
14:56 06 Jun 24
Je to Mega super určitě pojedu znovu
Šárka KoreckáŠárka Korecká
08:50 04 Jun 24
Skvělý osobní a komplexní přístup. Přátelské prostředí. Perfektní servis odborníků od stravy přes kondiční trenéry po fyzioterapeuty.
Fanda DaleckýFanda Dalecký
08:30 04 Jun 24
Jan VojtěchJan Vojtěch
17:56 28 Jul 23
Jste třída 😎 skvěle nabitý program. Profici a to ve všech směrech 😉Účast poprvé a už se těšíme na příští!Jen tak dál 🫡😉
Lenka KolmanovaLenka Kolmanova
19:35 22 Jul 23
Tabor je parádně našlapnutej. Děcka se nenudi. Neni čas na nudu👍 velká spokojenost. Super že jste dokázali odbourat mobily klobouk dolu. A moc děkujeme. Příští rok zase. Doporučujeme 👏👏👏
Marcela RadisoxMarcela Radisox
07:01 04 Aug 22
Jsme hrdí na to, že můžeme plést pro tento krásný Peaches Kemp, díky za Jonáše Kůru, který nás oslovil, objednal a pak nás i propojil se silným příběhem svých dvou svěřenců. Věříme, že z nich budou úžasní sporťáci a hrozně moc jim fandíme a celému kempu. Jen tak dál a přejeme všem ať se ponožky dobře nosí a jsou všem oporou při potu a dřině jak na tréninku tak na zápase.S ponožkovou přízníTým RADISOX s.r.o.
Lucie MelicharovaLucie Melicharova
18:42 30 Jul 22
Unikátní kemp, který předčil všechna má očekávání. Posunul mne jak po sportovní stránce, tak i po té lidské. Díky zkušeným trenérům jsem si odnesla mnoho cenných rad a poznámek do budoucna. Nikdy mne neodbyli, když jsem s něčím potřebovala pomoct. Vždy mi vše s trpělivostí znovu vysvětlili. Gólmani určitě ocení i špičkový a individuální přístup, na který se občas běžně v klubech zapomíná.Bylo fajn poznat nové prima lidi ze všech koutů republiky. Dřina na trénincích s partou skvělých lidí, kteří se navzájem podporují, šla mnohem snáz.Jsem moc ráda, že jsem se Peaches kempu mohla zúčastnit a už teď vím, že příští rok chci určitě jet znovu.
Ondřej ZlesákOndřej Zlesák
20:58 27 Jul 22
Jakožto několikanásobný účastník musím říct, že je to super. Ač má kemp pouze 5 dní, tak si myslím, že je to více než dostatečná dávka informací, dřiny a naučení se nových věcí. Oproti ostatním kempům se tenhle určitě nedá přirovnat k táboru a je to opravdu dřina, klade se hodně na regeneraci a hlavně je to zábava!
js_loader

Spokojené dítě = spokojený rodič

Město Jindřichův Hradec přebírá záštitu nad Peaches KEMPem 2024.

Otevřít chat
1
Scan the code
Dobrý den, můžeme vám nějak pomoci s výběrem našich turnusů? Odpovídáme ihned.

Těším se na společné zážitky!

Jonáš Kůra, Peaches KEMP
Peaches kemp levněji