Naše pilíře

Spokojená broskev = Spokojený rodič

Letních akcí a soustředění je už nyní v našem malém florbalovém světě spousta. A vy, naši vážení rodiče, máte nespočet příležitostí a variant, kam na léto vaše dítě poslat. My však máme vizi tvořit takový letní kemp, aby tuhle volbu dělalo vaše úplně dítě samo. Aby bylo tak moc přesvědčené, že Peaches KEMP je to pravé, na co se v létě bude upřímně těšit, že Vám nezbyde nic jiného než spokojeně souhlasit. Rádi bychom Vám zde přiblížili, na čem si Peaches KEMP už od počátku zakládá a co všechno se snažíme do našich účastníků v průběhu kempu předat.

Naše pilíře

Florbal, přátelství a dřina. Tohle jsou 3 pilíře, na kterých je celý koncept Peaches KEMPŮ postaven. Je nám jasné, že jedna věc je si o tom přečíst, ale druhá, pro nás cennější, je si to zažít, nebo se alespoň podívat, jak to u nás doopravdy vypadá.
1
Přátelství
Matěj Surák – “Jsem za to hrozně rád, že můžu být součástí takovýho projektu.”
Florbal nikdo z nás nedělá pro peníze, na tom se můžeme shodnout. Takže to, co nás na Peaches žene doopravdy kupředu jsou kamarádi, přátelé a společná chuť se zlepšovat. A to je právě to, co dělá Peaches KEMP speciálním místem pro všechny florbalisty a florbalistky. Všechny pocity a emoce jsou zde intenzivnější z důvodu délky kempu. A proto si zde každý najde svého florbalového parťáka. Ať už z řad účastníků nebo realizačního týmu.
Poslechněte si Suryho, který popisuje, co pro něj Peaches KEMP znamená:
2
Kondice
Jarda Čížek – “Troufám si tvrdit, že oproti jiným akcím, kempům, a tak dále jsme zase o nějaký level výš. Hlavně díky detailům, kterým se v kondici věnujeme.”
Kondice je u nás jedním ze stavebních kamenů sportovního výkonu. Dbáme na to, v jaké fázi letní přípravy se účastníci zrovna nachází a podle toho na Peaches KEMPU modelujeme silové i rychlostní tréninky.
3
Fyzio
Vojta Klein – “Dětem se na Peaches KEMPU snažíme poskytnout takový podmínky, které mohou zažít na jakékoliv repre akci.”
Zásadním pilířem je FYZIO a REGENERACE. Snažíme se dětem ukázat, že dřina a makání je stejně důležitá část florbalu jako schopnost regenerovat a starat se o svoje tělo. Proto je u nás k dispozici profesionální regenerační vybavení v podobě lymfodrenážních kalhot, hyperbarické komory, masážních pistolí a spoustu dalších pomůcek, které jsou denně využívány pod dohledem zkušených fyzioterapeutů.
4
Florbal
Míra Vybíral . “Florbalová témata každého Peaches kempu vždy souvisí s reprezentací, která odehrála své mistrovství světa. Tím pádem reagujeme na současný stav florbalových trendů”
Náš klenot a věc, na které si stejně vždycky budeme zakládat nejvíc. Na kvalitě a intenzitě florbalových skills tréninků a samotné florbalové hry. Chceme do dětí v dopoledních trénincích dostat technické dovednosti, které se poté objevují v odpolední hře. Do hry a tréninků se zapojují hráči nejvyšších ligy, které plní zadání od našich trenérů, kteří mají na starost celý florbalový koncept Peaches KEMPU. Pevně si stojíme za tím, že kvalitou našich tréninků patříme mezi evropskou špičku florbalových kempů.
5
GÓLMANI
Vojta Šimůnek – “Tady na Peaches KEMPU si zakládáme na individuální zpětné vazbě. Takže golmanům se dostává okamžitý feedback během tréninků”
Klíčová, ale velmi často opomíjená složka. Golmani a golmanské tréninky. Golmani, naše vzácná florbalová stvoření 🙂 Na Peaches KEMPU děláme všechno pro to, aby se golmánkům a golmánkám dostával individuální feedback zaměřený na detaily, které právě oni potřebují. Ke klasickým herním tréninkům, mají naši golmani v harmonogramu i čistě golmanský trénink, který je zaměřen pouze na ně a je samotné.
ŘEKLI JSME TO UŽ MOCKRÁT A ŘEKNEME TO ZAS. Peaches KEMP lze jen těžko doopravdy popsat, Peaches KEMP se za nás musí prostě zažít. Jestli chcete, aby vaše dítě zažilo týden nabitý florbalem, zábavou, emocemi a dřinou, Peaches KEMP je volba, za kterou si stojí už více než 1000 dětí, které naše kempy navštívily. Obroskvy se těšíme se na Vás i Vaše ratolesti.

Váš Peaches KEMP

Open chat
1
Scan the code
Dobrý den👋
Jak Vám můžeme pomoci?
Peaches kemp levněji