Proč Peaches

Peaches KEMP je unikátní florbalový zážitek, na který se dlouho nezapomíná. Nabízí zábavu, intenzivní tréninky, sportovní vzdělávání, profesionální přístup a komunitu florbalových nadšenců – zkrátka kombinaci, která každého florbalistu zvedne z lavičky.

Proč vyrazit na kemp s Broskvemi?

1.

Špičkový realizační tým

Účastníkům Peaches KEMPU se věnuje špičkový realizační tým – od profesionálních trenérů a fyzioterapeutů až po vrcholové florbalisty, kteří hrají v nejvyšších soutěžích. Děláme maximum pro to, abychom děti podpořili v jejich florbalovém rozvoji a předali jim co nejvíce svého nadšení a vásně pro florbal. Mohou se těšit na profesionální péči a ty nejlepší tréninkové metody.

2.

Profesionální přístup

Peaches KEMP není jen o tréninku, florbalu a dřině. Je to především nezapomenutelný florbalový zážitek. Chceme dětem ukázat, že florbal je komplexní sport, který nekončí za mantinely. Pořádáme workshopy o zdravém stravování, správné regeneraci a prevenci zranění. U nás nejde jen o výkon na samotném kempu – mnohem důležitější je to, co si z něj hráči a hráčky odnesou.

3.

Individuální přístup

Záleží nám na každém účastníkovi Peaches KEMPU, bez ohledu na věk nebo úroveň dovedností. Přátelské prostředí, ve kterém se každý cítí vítán a podporován, je naší prioritou. Naši trenéři věnují pozornost každému hráči zvlášť, poskytují specifický feedback a pracují s individuální motivací. Účastníci si navíc mohou přivstat na ranní individuální trénink a zaměřit se pod dohledem trenérů na to, co potřebují procvičit.

4.

Kvalitní vybavení a zařízení

Účastníci Peaches KEMPU si vyzkouší, jaké to je trénovat v těch nejlepších podmínkách, využívat špičková sportovní zařízení a profesionální vybavení. Po celou dobu trvání kempu mají k dispozici vše, co mohou pro svůj rozvoj potřebovat. Díky našim skvělým partnerům si například mohou dopřát regeneraci pomocí masážních pomůcek, ledových bazénků, kyslíkové komory, dokonce i lymfodrenážních kalhot. A to je jen zlomek toho, co jim Peaches KEMP nabízí.

5.

Inspirativní prostředí

Peaches KEMP je místem, kde se setkávají lidé s vášní pro florbal. Vzájemně se inspirují, motivují a učí se od ostatních, podobně smýšlejících florbalových nadšenců. Účastníci mají jedinečnou příležitost zažít nová dobrodružství, navázat florbalová přátelství a rozvíjet své schopnosti nad rámec tréninků. A aby té inspirace nebylo málo, každoročně nás navštěvují florbalové hvězdy světového formátu – a dokonce si s námi rovnou zatrénují! To je pokaždé obrovská dávka motivace pro všechny naše broskve.

Co děti na peaches kempu čeká?

Naše filozofie je jednoduchá: za 6 dní z žádného hráče reprezentanta neuděláme. Ale když ho naučíme, jak na sobě může dál pracovat a každý den se poctivým a správně nastaveným tréninkem zlepšovat, tak se z něj nakonec reprezentant může stát. A právě proto na účastníky čeká pestrý šestidenní program plný florbalových i neflorbalových aktivit, během kterého se setkají nejen s profesionálními trenéry a florbalovými hvězdami, ale také s odborníky na fyzickou přípravu, regeneraci, stretching a stravu.

Profesionální přístup k tréninku, regeneraci a stravě

Nová přátelství a florbalem utužené vztahy

Speciální gólmanské tréninky pro brankáře

Setkání s reprezentanty a známými osobnostmi i mimo florbalový svět

Kvalitní regenerace na úrovni profesionálních sportovců (ledový bazének, wellness, možnost masáží, pomůcky, lymfodrenážní kalhoty, masážní pistole…)

Spokojené dítě = spokojený rodič

Peaches kemp v číslech

9 zemí

mělo účastníky na kempu

1000+

dětí prošlo kempem

7 let

zkušeností

25

členů realizáku

800+

společně strávených hodin

zážitků

Florbal = Peaches

Realizační tým

Mluvili o nás

Akce Peaches KEMP v Jindřichově Hradci je nyní oficiálně pod záštitou starosty Mgr. Ing. Michala Kozára, MBA.

Děkujeme za podporu

Generální partner
Partneři kempu
Otevřít chat
1
Scan the code
Dobrý den, můžeme vám nějak pomoci s výběrem našich turnusů? Odpovídáme ihned.

Těším se na společné zážitky!

Jonáš Kůra, Peaches KEMP
Peaches kemp levněji