Florida, Orlando
termín bude upřesněn

Peaches kemp v Americe

Chceme Peaches KEMP neustále posouvat vpřed, a tak je jasné, že jsme tuhle příležitost prostě nemohli odmítnout. Spojili jsme síly s týmem Florida Vikings. Vikingové na Floridě budují americký florbal od úplných základů a snaží se využít obrovského potenciálu, který Amerika pro rozvoj florbalu rozhodně má. S Peaches KEMPEM máme jedinečnou příležitost přinést své znalosti, dovednosti a vášeň pro florbal až na americkou půdu a pomoci posunout americký florbal na vyšší úroveň.

Americký Peaches KEMP bude přesně takový, jaký ho znáte – čeká nás intenzivní trénink, spousta zábavy a objevování krás prosluněné Floridy. Zásadní je pro nás také propojení s americkými účastníky, se kterými procvičíme angličtinu.

Kde mají Peaches kempy zázemí?

#makejspeaches

Florida, Orlando

Na Floridě je florbal ještě v plenkách – počet hal je omezený, používají se molitanové mantinely a není proti komu hrát. To ale floridské Vikingy ani české Peaches nemůže odradit od uspořádání pořádného florbalového kempu. Floridský Peaches KEMP představuje 12 dní nabitých sportem, angličtinou a poznáváním nových míst i přátel. A bude to naprostá bomba! Jak si tím můžeme být tak jistí? Protože už za sebou máme druhý ročník amerického Peaches KEMPU – vyzkoušeli jsme multifunkční haly, ve kterých jsme mohli americkým dětem předvést florbal v plné kráse, a ve volném čase jsme navštívili to nejlepší co Florida nabízí, včetně Universal Studios a Cocoa Beach. A už se nemůžeme dočkat, až si to letos zopakujeme. Broskve, které s námi vyrazí do Ameriky mají i životní šanci potkat hráče světového formátu při utkáních Severoamerické florbalové ligy. Tento rok nás na trénicích navštívili Vikingští hráči jako Kevin Haglund, Niklas Ramirez, Albin Hedstål nebo Linus Malmström. Švédské reprezentanty a mistry světa našeho sportu nepotkáte jen tak. Na Americkém Peaches KEMPU je však všechno možné!

Perfektní florbalová dovolená.

Aktuální turnusy

Florida, Orlando

termín bude upřesněn

Akce Peaches KEMP v Jindřichově Hradci je nyní oficiálně pod záštitou starosty Mgr. Ing. Michala Kozára, MBA.

Děkujeme za podporu

Generální partner
Partneři kempu
Otevřít chat
1
Scan the code
Dobrý den, můžeme vám nějak pomoci s výběrem našich turnusů? Odpovídáme ihned.

Těším se na společné zážitky!

Jonáš Kůra, Peaches KEMP
Peaches kemp levněji