Realizační tým

Peaches KEMP by nebyl tím, čím je, bez skvělého realizačního týmu. Jsou to zejména naši neúnavní trenéři, fyzioterapeuti a další členové týmu, kdo nám pomáhá zajistit účastníkům jedinečný florbalový zážitek se vším všudy. Dětem se na Peaches KEMPU věnují zkušení trenéři a florbaloví hráči z nejvyšších soutěží s bohatými zkušenostmi a nenahraditelným know-how. Dodávají kempu neuvěřitelnou energii a starají se o to, aby měl každý účastník možnost zjistit, co v něm je, a dostat ze sebe své nejlepší výkony. Na každého hráče na kempu čeká specifický individuální feedback zaměřený přímo na něj, jeho herní projev a silné i slabé stránky.

Stejně důležitý je i náš fyzio tým. Naši fyzioterapeuti jsou vybaveni nejen dlouholetými zkušenostmi, ale také špičkovými pomůckami, které se používají na reprezentačních kempech. Účastníci Peaches KEMPU tak mají možnost zažít unikátní tréninkové podmínky a regeneraci na profesionální úrovni.

Náš realizační tým je zkrátka srdcem Peaches KEMPu. Každý člen jede na kemp s jediným úkolem – podpořit naše broskve na každém kroku jejich cesty k florbalovému i lidskému rozvoji. A právě díky našemu broskvóznímu realizačnímu týmu je Peaches KEMP nezapomenutelným florbalovým zážitkem!

Hlavní Broskve

Trenéři peaches

Storyline Peaches

Storyline Peaches

Akce Peaches KEMP v Jindřichově Hradci je nyní oficiálně pod záštitou starosty Mgr. Ing. Michala Kozára, MBA.

Děkujeme za podporu

Generální partner
Partneři kempu
Otevřít chat
1
Scan the code
Dobrý den, můžeme vám nějak pomoci s výběrem našich turnusů? Odpovídáme ihned.

Těším se na společné zážitky!

Jonáš Kůra, Peaches KEMP
Peaches kemp levněji