Peaches kemp Selected

Když jsme s Peaches začínali, bylo naším hlavním cílem vyhledávat ty nejtalentovanější mladé florbalisty a společně posouvat český florbal dopředu. Budovali jsme komunitu florbalových nadšenců, s našimi výběrovými týmy jsme se účastnili turnajů a z našich řad vzešlo několik juniorských reprezentantů.

Jak náš broskový tým získával na popularitě, pomalu jsme se posunuli od turnajů k pořádání letních kempů pro všechny florbalové nadšence. Dnes jsou naše kempy největším projektem svého druhu u nás a postupně se rozšiřují i do zahraničí.

A nyní se chceme vrátit k původní myšlence Peaches projektu. Proto jsme kromě našich klasických kempů nově připravili výběrové Peaches KEMPY SELECTED.

Co je peaches kemp Selected?

Jde o výběrový kemp, kterého se mohou zúčastnit jen pozvaní.

Účastníky pečlivě vybíráme z nejtalentovanějších mladých florbalistů a florbalistek po celé ČR.

Program je speciálně navržený tak, aby pomohl těm nejlepším rozvíjet jejich potenciál a zlepšovat se.

Na tomhle kempu zkrátka děláme z talentů hvězdy!

1.

Omezený počet účastníků

Menší počet účastníků zajistí každému hráči maximum pozornosti a individuální přístup

2.

Perfektně vyladěný program

Díky zkušenostem z reprezentačního florbalu přesně víme, na co se při práci s talentovanými hráči zaměřit

3.

Špičkové tréninkové pomůcky

Při tréninku a regeneraci používáme nejmodernější technologie a pomůcky inspirované NHL

4.

Intenzivní trénink

Během 4 dnů absolvují účastníci až 12 specificky zaměřených tréninků

Koho zveme na Peaches kemp SELECTED

Peaches KEMP SELECTED je určen těm nejtalentovanějším. Program je až do posledního detailu sestaven tak, aby podpořil florbalové talenty v jejich rozvoji. Je náročnější, intenzivnější a komplexnější.

A proto si účastníky pečlivě vybíráme. Ve spolupráci se současnou trenérskou špičkou sledujeme mladé florbalisty a florbalistky napříč celou Českou republikou. Ty nejtalentovanější následně oslovujeme s nabídkou účasti na Peaches KEMP SELECTED.

Proč jet na kemp s Peaches

9 zemí

mělo účastníky na kempu

1000+

dětí prošlo kempem

7 let

zkušeností

25

členů realizáku

800+

společně strávených hodin

zážitků

Peaches projekt v čase

Selected pro tebe není to pravé? Pojeď s námi na klasický Peaches KEMP!

Kvalitní a intenzivní tréninky

U nás všechno začíná kvalitním tréninkem. Naši trenéři jsou profesionálové s bohatými zkušenostmi a vášní pro florbal. Členové realizačního týmu poznali na vlastní kůži reprezentační a mezinárodní úroveň florbalu – a teď se snaží své zkušenosti promítnout nejen do tréninků, ale i do každodenního fungování kempu.

Naši účastníci zažijí intenzivní tréninky, jejichž náplň odpovídá současným trendům a principům mezinárodního florbalu. Zdokonalí se v nabíhání do prostoru, práci s bodypositioningem při střelbě, správné struktuře herní formace při hře 5 na 5 a mnoha dalších florbalových dovednostech. Každý účastník u nás dostane prostor k tomu, aby dosáhl svého maximálního potenciálu, a získá vědomosti, ze kterých bude těžit ještě dlouho po kempu.

Unikátní tréninkové podmínky

Moderní zázemí a profesionální tréninkové podmínky jsou na Peaches KEMPU samozřejmostí. Dbáme na to, aby účastníci zažili kvalitní florbalovou přípravu se vším všudy – včetně plně vybaveného zázemí a regenerace. Náš vlastní fyzio tým má k dispozici kvalitní regenerační pomůcky a vybavení, se kterým se pracuje na reprezentačních kempech. Používáme kyslíkovou komoru, masážní pistole, lymfodrenážní kalhoty, pěnové rollery, elektrody a další ověřené pomůcky, které nám pomáhají urychlit regeneraci našich účastníků a ukázat jim, jak se o své tělo starat, aby zvládlo tréninkový zápřah – nejen na kempu, ale i v budoucnu.

Parta, emoce, zábava a komunita

Peaches KEMP není jen o tréninku. Každý rok se na něm sejde parta skvělých florbalistů a florbalistek, které spojuje touha se neustále zlepšovat. Společně makáme a rozvíjíme své dovednosti, ale také navazujeme nová přátelství, podporujeme jeden druhého a vzájemně se motivujeme. Na děti čeká kromě florbalových tréninků i pestrý program a celá řada zábavných aktivit. Díky tomu se z Peaches KEMPU budou vracet se spoustou nezapomenutelných zážitků, ať se účastní poněkolikáté, nebo úplně poprvé.

Profesionální tréninkové podmínky, kvalitní program promyšlený do nejmenších detailů a silná komunita lidí, kteří se chtějí rozvíjet a bavit se společně florbalem – to vše vytváří jedinečnou florbalovou atmosféru, kterou zažijete pouze na Peaches KEMPU.

Open chat
1
Scan the code
Dobrý den👋
Jak Vám můžeme pomoci?
Peaches kemp levněji