Záhorská Bystrica

14. – 19.7. 2024

Peaches kemp na Slovensku

Cílem Peaches KEMPU bylo vždy posouvat hranice. A díky naší ambici jsme to vzali doslova. Věděli jsme, že Peaches v Česku už obroskvou základnu mají. A proto bylo načase naskočit do rychle se rozjíždějícího vlaku jménem slovenský florbal. A přesně tak jsme se vydali rozvíjet florbal k našim blízkým sousedům na Slovensko.

Tento turnus na Slovensku má vážně něco do sebe. Ať už se jedná o zahraniční prostředí, nebo o účast slovenských členů realizačního týmu. Ti totiž skvěle doplňují náš zkušený realizační tým, který vždy dorazí v plné síle z Česka. Dohromady je to opravdu skvělá československá kombinace lidí plná informací, zápalu a chutě se zlepšovat! Právě proto je Slovensko výjimečné. Kvůli možnosti poznání nového pohledu na florbal a jeho rozvoj.

Kde mají Peaches kempy zázemí?

#makejspeaches

Záhorská Bystrica

Záhorská Bystrice nezklamala! Geniální sportovní areál, za který by se nestyděly ani české superligové kluby. Vše na jednom místě – krásná škola, areál s několika sportovišti a florbalová hala s úplně novým povrchem. Slovenský turnus tak splnil veškerá očekávání a Záhorská Bystrica nás tak uvítala ve velkém stylu! Všechno klaplo tak skvěle, že jsme se pro ročník 2024 rozhodli, že nám toho má Slovensko opravdu ještě spoustu co nabídnout. Takže jeden z letních turnusů bude opět v Záhorské. A my už se na Slovensko obroskvy těšíme!

Jaká sportoviště budeme využívat?

florbalová hala

regenerační linku (whirpool, pára, ledový bazén)

fitness centrum

atletický ovál

atletické schody

a mnoho dalších skvělých sportovišť

Aktuální turnusy

Záhorská Bystrica

14.7. – 19.7. 2024

Akce Peaches KEMP v Jindřichově Hradci je nyní oficiálně pod záštitou starosty Mgr. Ing. Michala Kozára, MBA.

Děkujeme za podporu

Generální partner
Partneři kempu
Otevřít chat
1
Scan the code
Dobrý den, můžeme vám nějak pomoci s výběrem našich turnusů? Odpovídáme ihned.

Těším se na společné zážitky!

Jonáš Kůra, Peaches KEMP
Peaches kemp levněji