Peaches kemp v ČR

Peaches KEMP v ČR se každým rokem posouvá. Ať už počtem zúčastněných broskví, tak i kvalitou samotných kempů. Každoročně pořádáme turnusy v různých městech České republiky, abychom byli fér vůči všem hráčům a hračkám, kteří se na Peaches KEMP chtějí podívat. Naším cílem bylo, je a bude rozvíjet mládež a ukazovat jim cestu, která je dovede za jejich florbalovými sny.

Díky broskvóznímu realizačnímu týmu má každý turnus vyladěný program, který je připraven vždy tak, aby každý odjížděl nejen s velkou dávkou florbalové motivace, ale i letními zážitky. Zároveň se plně soustředíme na prvky regenerace, stravování a spoustu dalších stavebních pilířů florbalového výkonu.

Zábava spojená s dřinou, emoce a přátelství. To je Peaches KEMP v Čechách.

Kde mají Peaches kempy zázemí?

#makejspeaches

Jindřichův
Hradec

Jindřichův Hradec se stal naším domovem! Jindřicháč totiž nabízí všechno, co k uskutečnění kvalitního turnusu Peaches KEMPU potřebujeme. Naše nároky na halové zázemí, stravování, prostory pro regeneraci a školu jsou vysoké, ale Jindřichův Hradec tohle všechno hravě zvládne, a proto se zde uvidíme i v roce 2024!

Jaká sportoviště budeme využívat?

florbalová hala

regenerační linku (whirpool,
pára, ledový bazén)

fitness centrum

atletický ovál

atletické schody

a mnoho dalších skvělých sportovišť

#makejspeaches

Olomouc

Olomouc nás doslova uchvátila. Nádherné město s pestrou historií je dalším skvělým místem pro uskutečnění toho nejlepšího florbalového kempu. Tedy Peaches KEMPU. Olomouc a florbal jdou ruku v ruce, a to my broskve máme rádi! Hala a zázemí, v kterém se odehrávají i zápasy nejvyšší florbalové soutěže nám vyhovují natolik, že do Olomouce zamíříme i v roce 2024!

Jaká sportoviště budeme využívat?

florbalová hala

fitness centrum

a mnoho dalších skvělých sportovišť

atletický ovál

regenerační linku (whirpool,
pára, ledový bazén)

#makejspeaches

Světlá nad
Sázavou

Kladli jsme si otázku, zda-li jsme našli druhé Svitavy? A odpovež zní jasně. Našli. Světlá nad Sázavou nabízí na skvělé prostředí pro náš komplexní florbalový rozvoj! Hala, škola, restaurace, navíc vše v jednom areálu – co víc si přát?! Světlá nad Sázavou je pro nás nyní druhým domovem a i v roce 2024 se budeme těšit až společně Světlou zase florbalově ovládneme.

Jaká sportoviště budeme využívat?

florbalovou halu

atletický ovál

regenerační linku

a mnoho dalších

Aktuální turnusy

Světlá nad Sázavou

30.6. – 5.7. 2024

Jindřichův Hradec

14.7. – 19.7. 2024

Olomouc

21.7. – 26.7. 2024

Děkujeme za podporu

Generální partner
Partneři kempu
Peaches kemp levněji