Šanghaj, Čína
termín bude upřesněn

Peaches kemp v Číně

Když přijde na zlepšování úrovně florbalu, nezastaví se broskve před ničím. A není to jen český florbal, který chceme neustále posouvat kupředu – náš oblíbený sport chceme rozšířit nejlépe do celého světa. Proto nás v roce 2024 čeká první Peaches KEMP v Číně!

Naším cílem je přenést do Číny celý koncept Peaches KEMPŮ se vším všudy a posunout tak asijský florbal na vyšší úroveň. Na čínské florbalisty čeká broskvózní program, jak ho znáte – pořádná makačka, inspirativní florbalové prostředí a taky spousta jedinečných zážitků!

Jak bude vypadat čínský Peaches kemp?

V Asii florbal dobře znají. Zdaleka se tam ale nehraje na takové úrovni, na jakou jsme zvyklí v Evropě. Tamním florbalovým klubům chybí metodické materiály, znalosti a hlavně zkušenosti. A proto jsme tady my!

První turnus Peaches KEMPU proběhne v Šanghaji už v lednu, kdy se náš realizační tým bude podílet na organizaci florbalového kempu a postará se o přípravu haly a florbalového vybavení.

Do Šanghaje se pak vrátíme v plné parádě v létě 2024, kdy proběhne čínský Peaches KEMP se vším všudy. Budeme mít k dispozici špičkovou halu, která splňuje všechny požadavky evropského florbalu.

Úkolem prvního ročníku je představit čínským florbalistům náš herní systém, techniku a tréninkové metody. A samozřejmě jim také předat kus našeho nadšení pro florbal! Společně pak budeme moci posouvat úroveň asijského florbalu dopředu.

Aktuální turnusy

Šanghaj, Čína

termín bude upřesněn

Akce Peaches KEMP v Jindřichově Hradci je nyní oficiálně pod záštitou starosty Mgr. Ing. Michala Kozára, MBA.

Děkujeme za podporu

Generální partner
Partneři kempu
Open chat
1
Scan the code
Dobrý den👋
Jak Vám můžeme pomoci?
Peaches kemp levněji