Šanghaj, Čína
termín bude upřesněn

Peaches kemp v Číně

Když přijde na zlepšování úrovně florbalu, nezastaví se broskve před ničím. A není to jen český florbal, který chceme neustále posouvat kupředu – náš oblíbený sport chceme rozšířit nejlépe do celého světa. Proto jsme v roce 2024 podepsali dohodu o organizaci Peaches KEMPŮ v Číně!

Naším cílem je přenést do Číny celý koncept Peaches KEMPŮ se vším všudy a posunout tak asijský florbal na vyšší úroveň. Na čínské florbalisty čeká broskvózní program, jak ho znáte – pořádná makačka, inspirativní florbalové prostředí a taky spousta jedinečných zážitků! Slibujeme si díky tomu posun celého světového florbalu.

Jak bude vypadat čínský Peaches kemp?

V Asii florbal dobře znají. Zdaleka se tam ale nehraje na takové úrovni, na jakou jsme zvyklí v Evropě. Tamním florbalovým klubům chybí metodické materiály, znalosti a hlavně zkušenosti. A proto jsme tady my!

První turnus Peaches KEMPU proběhl v Šanghaji už v lednu/24, kdy se náš realizační tým podílel na organizaci florbalového kempu. Do Šanghaje se plánujeme vracet takto dvakrát ročně. Budeme mít k dispozici špičkovou halu, která splňuje všechny požadavky evropského florbalu.

Úkolem prvního ročníku bylo představit čínským florbalistům náš herní systém, techniku a tréninkové metody. A samozřejmě jim také předat kus našeho nadšení pro florbal! Společně pak budeme moci posouvat úroveň asijského florbalu dopředu.

Aktuální turnusy

Šanghaj, Čína

termín bude upřesněn

Akce Peaches KEMP v Jindřichově Hradci je nyní oficiálně pod záštitou starosty Mgr. Ing. Michala Kozára, MBA.

Děkujeme za podporu

Generální partner
Partneři kempu
Otevřít chat
1
Scan the code
Dobrý den, můžeme vám nějak pomoci s výběrem našich turnusů? Odpovídáme ihned.

Těším se na společné zážitky!

Jonáš Kůra, Peaches KEMP
Peaches kemp levněji