Český florbalový rekordman zazářil na Peaches kempu. Aneb Jiří Curney a broskve

Náš turnus se odehrával v legendárních Svitavách a jako každý rok, jsme měli v plánu přivést hvězdu světového formátu. Jednalo se o nezapomenutelnou příležitost, kdy český florbalový rekordman, jehož jméno je známo v každém koutu této florbalové země, zavítal na akci. Jeho příjezd byl přijat s nadšením a očekáváním všech účastníků. Jiří Curney dorazil pozitivně naladěn.
Když se “Karas” vrhnul do tréninku – úroveň a celkové nadšení dětí stouplo a trenéři mohli s chutí do toho. Karas nám ukázal jak střílí backhandem a samozřejmě nemohly chybět jeho nájezdové parády. Trénink s českým florbalovým rekordmanem byl pro všechny účastníky kempu nezapomenutelným zážitkem.
Při besedě s českým rekordmanem se účastníci mohli dozvědět více nejen o jeho sportovní kariéře, ale také o jeho osobním životě a motivaci, která mu pomáhala dosáhnout vrcholů. Autogramiáda po besedě pak nabídla příležitost získat cenný podpis od svého vzoru, což byl pro mnohé fanoušky nezapomenutelný okamžik. Obecně nám povídal o jeho cestě v Mladé Boleslavi a jak hraje florbal na té nejvyšší úrovni.
S koncem tréninkového bloku jsme se s Karasem museli zase rozloučit. I tak jsme byli vděční za jeho návštěvu, která vliva všem krev do žil. Každý z účastníků dostal novou dávku motivace, protože jim Jiří ukázal, co všechno se dá ve florbale dokázat. A my se těšíme na příští rok, kdy budeme mít možnost opět zažít podobnou inspiraci a radost z florbalu od dalších světových hvězd!
Otevřít chat
1
Scan the code
Dobrý den, můžeme vám nějak pomoci s výběrem našich turnusů? Odpovídáme ihned.

Těším se na společné zážitky!

Jonáš Kůra, Peaches KEMP
Peaches kemp levněji