PEACHES KEMP součástí florbalového turnaje PFC

Bylo načase spojit dva silné florbalové brandy. A tak se Peaches stal partnerem PFC turnaje pro ročník 2023. Naším cílem bylo vytvořit zábavnou a interaktivní funzone pro PFC turnaj.
Podívejte se na fotogalerii a posuďte sami! Pepa Juha (hlavní broskev) se samotné akce zúčastnil a akci popsal následovně:” Na hale bylo opravdu rušno, uspořádali jsme PFC Peaches FunZone na Vinohradech a hráčů, hráček a rodičů se nám u stánku otočilo opravdu hodně! Moc mě bavilo setkávat se s účastníky předešlých turnusů – to bylo fakt super! Zároveň velké díky patří Matymu Kůrovi, který si vzal režii akce, která za mě měla velký úspěch!”
Ve funzoně bylo možné si zasoutěžit, zastřílet a dokonce si hráči i hráčky PFC mohli nechat změřit tvrdost svoji střely na radaru! V průběhu PFC se odehrával také superligový zápas, kde se mantinel s naším logem objevil přímo na palubovce! Ve funzoně byla i možnost odnést si broskvózní merch a toho účastnící PFC turnaje rozhodně využili.

Závěr turnaje jsme završili na PFC mini, kde jsme jako Peaches KEMP uspořádali super autogramiádu, kde dorazil Pepa Juha i s Matym Kůrou. (oba členi realizačního týmu Peaches KEMPU). Rozdávali se nejen kartičky, ale spoustu fotek a úsměvů!
“Celkově jsme si akci opravdu užili a pevně věříme, že to nebyla naše poslední partnerská akce! Třeba brzy vyrazíme do zahraničí, stejně jako jsme už učinili s našimi kempy!” Doplnil Pepa Juha.

Otevřít chat
1
Scan the code
Dobrý den, můžeme vám nějak pomoci s výběrem našich turnusů? Odpovídáme ihned.

Těším se na společné zážitky!

Jonáš Kůra, Peaches KEMP
Peaches kemp levněji