Informace

Je nám jasné, že pro své dítě hledáte to nejlepší. Ten nejlepší florbalový kemp, kde si váš mladý florbalista pořádně zatrénuje, prožije nezapomenutelné sportovní momenty, bude mít možnost rozvíjet své florbalové dovednosti a kde ho to hlavně bude bavit. A právě to je Peaches KEMP – místo, kde vášeň pro florbal spojuje s nezapomenutelnými zážitky.

Peaches KEMP je navržen tak, aby vašim dětem poskytl optimální prostředí pro rozvoj jejich florbalových schopností. Program vedou zkušení trenéři a profesionální florbaloví hráči, kteří kladou velký důraz na moderní tréninkové metody a individuální přístup. Každému účastníkovi poskytují specifickou zpětnou vazbu a pracují s ním na zlepšení techniky, taktiky a jeho herních dovedností. A to vše v moderním zázemí, které odpovídá profesionální úrovni florbalu. Děti tak mají na kempu k dispozici vše, co potřebují k rozvoji svého florbalového potenciálu.

Peaches KEMP ale není jen o tréninku a dřině. Je to místo, kde děti poznají další nadšené florbalisty, navážou nová přátelství a už navždycky se stanou součástí jedinečné komunity broskví. Kromě toho, že zapracují na svých florbalových dovednostech, také zažijí spoustu srandy, her, soutěží a neopakovatelných momentů. Na Peaches KEMPu budeme trénovat, zlepšovat se, ale také se bavit a vytvářet si broskvózní vzpomínky na celý život.

S přihláškou na Peaches KEMP není proč váhat! Jsme tu proto, abychom vaše děti inspirovali, rozvíjeli jejich potenciál a vzbudili v nich celoživotní nadšení pro sport – a florbal obzvlášť!

Otevřít chat
1
Scan the code
Dobrý den, můžeme vám nějak pomoci s výběrem našich turnusů? Odpovídáme ihned.

Těším se na společné zážitky!

Jonáš Kůra, Peaches KEMP
Peaches kemp levněji