THE PEACH
MUST GO ON

Vždyť už jste to slyšeli. Tři kluci s malou zkušeností, ale velkou vizí. Skvělý florbalový kemp spojený s nezapomenutelnou prázdninovou zábavou. Čtyři roky florbalového šílenství. Projekt Peaches má za sebou úspěšný start a nemůžeme si dovolit usnout na vavřínech. Na příští rok chystáme velký věci! Čtyři turnusy. Slovensko, Německo a dvakrát Česko. Ale pojďme hezky postupně.
Všude dobře, doma…
Příští rok se opět s nadšením vracíme na známé místo, Sportovní areál Svitavy. Tam už Peaches kemp zkrátka patří jako ananas na pizzu. Ano, jsme sice dobrodruzi, ale Svitavy jsou zkrátka sázka na jistotu. Novou destinací pro nás je Česká lípa. Tam chystáme druhý český turnus, na kterém si opět desítky účastníků užijí pět dní florbalového šílenství s naším mladým a energickým trenérským týmem. Už teď jsou oba turnusy téměř plné a my začínáme odpočítávat další nezapomenutelné prázdniny.
Brynzové broskve
Jak už dlouho naznačujeme, příští rok bude pro celý projekt revoluční, protože se poprvé s kempem vydáme do zahraničí. Jednou z našich cílových destinací bude hlavní město našeho východního souseda, Bratislava. Peaches najdou po dobu pětidenního kempu útočiště ve sportovním centru v městské části Záhorská Bystrica. Na Slovensku se budeme moci spolehnout na místní posily. Účast už potvrdily opory slovenského nároďáku Martin Kubovič a Ronald Gašpárik.
Německo
Kromě Slovenska jsme se rozhodli kemp o letních prázdninách 2021 poprvé uspořádat i v neslovanské zemi. Zatím ještě na sto procent nevíme, ve kterém německém městě bude kemp probíhat, ale už teď máme potvrzenou účast skvělých místních trenérů a finalizujeme domluvu s hráči světového formátu. Kemp bude probíhat zejména kvůli jazykové bariéře v mezinárodnějším duchu. I to ale bereme jako novou výzvu a nemůžeme se dočkat naší historicky první florbalové mise v Německu!
Otevřít chat
1
Scan the code
Dobrý den, můžeme vám nějak pomoci s výběrem našich turnusů? Odpovídáme ihned.

Těším se na společné zážitky!

Jonáš Kůra, Peaches KEMP
Peaches kemp levněji