Turnusy Německo

Naunhof

16. – 21.7. 2023

Zájem o kvalitu, kterou zaručuje Peaches KEMP, roste skutečně rapidním tempem. Tak rapidním, že jsme se rozhodli vydat se s našimi kempy až do Německa. Spojili jsme síly s tamějšími florbalovými kluby a uspořádali jsme první německý Peaches KEMP. I když nebyla úroveň florbalu tak vysoká, jako jsme zvyklí u nás v Česku, byl to pro nás absolutně broskvózní zážitek a věříme, že se do Německa brzy vrátíme! Skvělá parta, chuť se zlepšovat a krásné okolí Naunhofu nám už teď chybí.

Kde má peaches kemp zázemí?

#makejspeaches

Naunhof

Když jsme v roce 2021 jsme přemýšleli, jaký areál využít pro premiérový ročník Peaches KEMPU na Slovensku, poprosili jsme o pomoc s výběrem naše slovenské parťáky. A právě oni zvolili Záhorskou Bystrici. I když se první plánovaný ročník v roce 2021 kvůli covidovým opatřením neuskutečnil, o rok později už nám to vyšlo a první slovenský Peaches KEMP úspěšně proběhl. V Záhorské Bystrici se nám tak moc líbilo, že se tam vracíme i v letošním roce odmakat již druhý slovenský ročník!

A proč zrovna tam? O takovém areálu si může spousta klubů nechat jenom zdát… Vše na jednom místě – krásná škola, areál s několika sportovišti a florbalová hala s úplně novým povrchem. My už se na Slovensko obroskvy těšíme!

Jaká sportoviště budeme využívat?

florbalová hala

regenerační linku (whirpool, pára, ledový bazén)

fitness centrum

atletický ovál

atletické schody

a mnoho dalších skvělých sportovišť

Otevřít chat
1
Scan the code
Dobrý den, můžeme vám nějak pomoci s výběrem našich turnusů? Odpovídáme ihned.

Těším se na společné zážitky!

Jonáš Kůra, Peaches KEMP
Peaches kemp levněji