background
informace
#MAKEJSPEACHES

Záleží vám na kvalitním sportovním vyžití vašeho dítěte? Chcete co nejvíce podpořit jeho florbalový růst a zaručit mu radost ze hry? Jednou z možných variant je právě Peaches kemp.

Na organizátory soustředění se můžete za každé situace maximálně spolehnout. Nejedná se pouze o špičkové hráče svých věkových kategorií, nýbrž i o zodpovědné osobnosti s jasným systémem. Pro každý den kempu je připraven pečlivě naplánovaný program, který vašemu dítěti přinese mimo atraktivní formu tréninku také přirozený sportovní rozvoj. Samozřejmostí je pravidelné stravování a pitný režim.

Nechte svého potomka dělat naplno aktivitu, co jej maximálně baví a naplňuje. Pouze tímto způsobem se může efektivně dlouhodobě posouvat a zároveň se dozví spoustu užitečných informací do budoucna. Peaches kemp probíhá pravidelně v období letních prázdnin a jedná se o vynikající doplněk letní přípravy každého účastníka.

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI
 • Pro koho je kemp určený?

  Kemp je pro hráče a hráčky ročníku 2002 až 2008. Od začátečníků až po pokročilé. Kemp má však omezený počet. 60 hráčů a 8 brankářů. Rozhoduje datum odeslání přihlášky a zaplacení účastnického poplatku.

 • Bude se něco dostávat?

  Každý účastník dostane od pořadatelů tréninkové a volnočasové tričko se jménem. Každý zároveň na konci kempu obdrží výstup, díky kterému mají možnost zjistit své slabé a silné stránky a dále se zlepšovat.

 • Pokud jste mladší, máte možnost se na kemp přihlásit?

  Pokud máte o kemp zájem, ale nespadáte ročníkově do 2002–2008, ještě neztrácejte naději. Napište nám na e-mail info@peachesprojekt.cz a pobavíme se o možnostech.

 • Kde a kdy kemp bude?

  Peaches KEMP 2019 si udržel skvělý areál ve Svitavách a hlasíme návrat do krásného arélu do Liberce. Oba dva areály nám nabízí profesionální sporotoviště a skvělé vyžití pro náš kemp. Kemp v Turnově se bude konat 20-24.7.2020 a ve Svitavách 27-31.7.2020! My se na Vás v obou městech budeme těšit!

 • Kolik kemp stoji?

  Kemp stojí 5 900,- Cena zahrnuje ubytování, tréninky (v hale a venku), možnost využití regenerační složky (bazén, výřivka, pára, masáže), 2x tričko se jménem, strava 5-7x denně, pitný režim GATORADE.

 • Můžete přespávat doma, pokud máte bydliště poblíž?

  Bohužel tuto možnost neumožňujeme. Jelikož naše vize a cíle zahrnují i utužení kolektivu, teambuilding, také by mohly vznikat jisté komplikace srazu, apod., chceme aby každý účastník s námi byl po celý den, včetně stráveného času na ubytování.

Máte jakýkoliv dotaz kolem kempu?
Pokud vás trápí cokoliv nezodpovězeného, neváhejte nás kontaktovat!