Informace

Informace

#MAKEJSPEACHES

Hledáte pro svého mladého florbalistu prázdninový program? Záleží Vám na jeho kvalitním sportovním vyžití? Chcete ho podpořit ve florbalovém růstu ale zároveň jej neochudit o prázdninové zážitky? Tak to jste tu správně! 

Na realizační tým se můžete za každé situace maximálně spolehnout. Nejedná se pouze o velice kvalitní florbalisty, nýbrž i o zodpovědné osoby s několikaletou praxí práce s dětmi a jasným systémem. Pro každý den kempu je připraven pečlivě naplánovaný program, který vašemu dítěti přináší mimo atraktivní formy tréninku také přirozený sportovní a lidský rozvoj. Samozřejmostí je pravidelné stravování, pitný režim a regenerace.

Nechte své dítě dělat naplno sport, pro který žije. My ho naučíme, jak efektivně trénovat, regenerovat, nakládat se svým tělem a pracovat v týmu. Pouze tímto způsobem se může dlouhodobě efektivně zdokonalovat. 

Peaches kemp probíhá vždy v období letních prázdnin. Jet můžete i na více turnusů, přičemž se každý koná na jiném místě v republice. Lepší prázdninový program u nás pro mladého florbalistu nenajdete.

PCHS-3
PCHS-12
PCHS-18
PCHS-13
PCHS-10
PCHS-6
PCHS-2
PCHS-1
PCHS-3 PCHS-12 PCHS-18 PCHS-13 PCHS-10 PCHS-6 PCHS-2 PCHS-1

MÁTE JAKÝKOLIV DOTAZ KOLEM KEMPU?

Pokud vás trápí cokoliv nezodpovězeného, neváhejte nás kontaktovat!

cs_CZČeština