O florbalovém kempu Peaches kemp

O kempu

#MAKEJSPEACHES

Peaches kemp, to je nezapomenutelná prázdninová akce, která v našem florbalovém prostředí nemá obdoby. Jedná se totiž o jedinečnou kombinaci florbalové dřiny a táborové zábavy. Pro každého mladého florbalistu ve věku od 12 do 18 let (rok narození 2003 – 2010) může Peaches kemp znamenat velkou příležitost ke dlouhodobému zlepšení a posunutí svých florbalových dovedností na vyšší level. Každý si na vlastní kůži vyzkouší život florbalového profíka a zároveň zažije i táborovou zábavu, která k prázdninám zkrátka patří. K tomu si na kempu najde nové kamarády ze všech koutů republiky. V tom je Peaches kemp jedinečný. 

otázky a odpovědi

Proč si vybrat právě Peaches?

Cílem organizátorů kempu je zlepšení dětí jak po florbalové, tak i lidské stránce. Po florbalové stránce nejde o pouhý týden tréninku, ale o nastavení tréninkového systému ke konstantnímu rozvoji dovedností. Kemp navíc přináší unikátní možnost srovnání hráčů a hráček z celé republiky ve stejné věkové kategorii. Poslední den dokonce probíhá klasický miniturnaj rozdělených týmů. K tomu se děti každý rok ponoří i do neflorbalové celotáborové bojovky, která provází každý turnus.

Pokud jste mladší, máte možnost se kempu zúčastnit?

Pokud máte o kemp zájem, ale nespadáte ročníkově 2003-2010, ještě neztrácejte naději. Napište nám na e-mail info@peacheskemp.cz a pobavíme se o možnostech.

Kdy a kam se těšit?

Každoročně probíhá více turnusů kempu, přičemž se každý koná na jiném místě republiky. I tímto se akce výrazně liší od ostatních kempů, které se vždy konají ve stejné lokalitě. Poslední ročník probíhal ve Sportovním areálu Svitavy , Sportovním areálu Česká Lípa a v německém Naunhofu.

Na koho se těšit?

Děti trénují pod taktovkou sice mladých, ale již ostřílených hráčů z nejvyšších českých soutěží. Nechybí ani trenéři gólmanů, videorozbory, atletická průprava s kondičním trenérem či regenerace a protahování s fyzioterapeutem. Stálý realizační tým zkušených florbalistů doplňují na jednotlivých akcích také vybrané florbalové hvězdy nejen z českého prostředí. V roce 2020 dojely předat své zkušenosti dětem i hvězdy české nároďáku Jiří Curney a Filip Forman. Do budoucna by do realizačního týmu měly být zařazeny další superhvězdy mezinárodní florbalové scény. 

Zaujala tě filozofie Peaches kempu? Přihlaš se na nadcházející ročník unikátní akce, poznej nové kamarády se stejnými zájmy a #MAKEJSPEACHES!

cs_CZČeština